5 SIMPLE TECHNIQUES FOR کارشناسی رنگ خودرو

5 Simple Techniques For کارشناسی رنگ خودرو

5 Simple Techniques For کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

به روزترین تجهیزات تعهد بیمه تا ۵۰۰ میلیون تومان حمل با خودروبر محاسبه هزینه سرویس‌های کارشناسی

کارشناسان همراه مکانیک با استفاده از دستگاه ضخامت‌سنج دیجیتال، ضخامت همه قسمت‌های خودرو را به دقت اندازه می‌گیرند. در مواردی که تشخیص لکه‌رنگ با دستگاه امکان‌پذیر نیست، کارشناس رنگ خودرو با استفاده از تجربه خود و دیگر آثار به ‌جامانده روی بدنه، قادر به تشخیص لکه‌رنگ یا قطعات تعویض‌شده خواهد بود.

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش (کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

کارشناسی خودرو به معنای بازرسی بدنه و مسائل فنی خودرو قبل از خرید آن است. در این حرفه به بررسی رنگ شدگی مجدد بدنه خودرو که ممکن است علت آن از یک تصادف باشد، انجام می شود که میزان رنگ و شدت خسارت نواحی بازسازی شده را می تواند مشخص کند.

ما در کنار آموزش ‌های نظری، کارگاه‌ های مجهزی را نیز برای تمرین عملی مهارت‌ ها فراهم کرده ‌ایم. شرکت کنندگان در این کلاس می ‌توانند با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، فرایند های مختلف را به صورت تخصصی تجربه نموده و در نهایت به یک کارشناس ماهر رنگ خودرو تبدیل شوند.

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

اگر به طور مثال حواستان نباشد و روی خودرو قهوه بریز و اگر ان را تمیز نکنید به علت اسید موجود در قهوه رنگ خودرو بعد از مدتی به کلی از بین می‌رود.

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

شما می‌توانید به منظور جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو روی خودروتان یک لایه نانو سرامیک بکشید.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

کارشناس فنی همراه‌مکانیک طبق هماهنگی قبلی، در محل انجام کارشناسی حضور پیدا می‌کند.

معمولا فرایند تشخیص رنگ خودرو کار اسوده و راحتی نیست که انرا دست هر فردی سپرد همانطور که در متن بالا گفته شد تشخیص رنگ خودرو اگر اشتباه صورت بگیرد چندین میلیون به خریدار ضرر می‌رساند و خریدار هم در خرید و در زمان فروش خودرو هم چند میلیون ضرر می‌کند و این یعنی در یک غفلت شما ضرر هنگفتی را تحمیل شده کارشناس ماشین اید.

تشخیص رنگ خودرو را می‌توان از مهم ترین عواملی دانست که هیچ فرد ناشی نمی‌تواند ان را به به راحتی انجام دهد و حتما باید به این کار را به یک فرد متخصص سپرد.

Report this page